Nasza szkoła wzięła udział w programie Edukacja z wojskiem – wspólnej inicjatywie Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Obrony Narodowej. Podczas zajęć w dniu 28.06.2026 r, prowadzonych przez żołnierzy Wojska Polskiego uczniowie mieli okazję zdobyć cenną wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu:
- Zasady alarmowania i wzywania pomocy.
- Podstawy ewakuacji oraz organizacji schronienia.
- Pierwszą pomoc przedmedyczną.
- Bezpieczeństwo cyfrowe i rozpoznawanie dezinformacji w sieci.
- Zachowanie w sytuacjach kryzysowych.