• Praktycznie kreatywni

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który rozwija kompetencje i talenty uczniów. Każdego dnia uatrakcyjnia zajęcia i pozwala uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

Już na początku roku szkolnego uczniowie wraz z nauczycielem języka angielskiego stworzyli i zalaminowali gramatyczną gazetkę edukacyjną, co skutecznie zabezpieczy materiał przez zniszczeniem oraz wilgocią.

Równie ciekawe zajęcia miały miejsce na informatyce, gdzie pod kierunkiem pana Tomasza Skwary uczniowie klasy 7 zaprojektowali przybornik w programie Tinkercad. Najlepsza praca została wydrukowana na drukarce 3D. Gratulujemy niecodziennych pomysłów!