• Ekopracownia II semestr

• Woda wokół nas

W ramach realizacji projektu Ekopracownia-zielone serce szkoły uczniowie klas I-V aktywnie uczestniczyli w warsztatach o wodzie pod hasłem Woda wokół nas,  których celem było uświadomienie problemu niedostatku wody pitnej na świecie oraz konieczności oszczędzania wody i niezanieczyszczania jej w codziennym życiu. Uczniowie dowiedzieli się, jak wygląda obieg wody w przyrodzie oraz jak działa oczyszczalnia ścieków. Wspólnie zastanawiali się, w jaki sposób możemy ją oszczędzać i co zrobić, by jak najmniej ją zanieczyszczać. Dzięki zdobytej wiedzy będą bardziej świadomie dbali o otaczającą przyrodę.

Działanie w ramach realizacji projektu Ekopracownia – zielone serce szkoły, dofinansowanej ze środków dotacji z NFOŚiGW, WFOŚiGW w Lublinie oraz wsparcia własnego Gminy Ulan-Majorat.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: http://spdomaszewnica.edupage.org/album/#photos:album:634