• Nominacje i wyróżnienia naszych uczniów w Gminnym Konkursie Poezji i Prozy ks. Jana Twardowskiego

• W XXV Gminnym Konkursie Poezji i Prozy ks. Jana Twardowskiego SZMARAGDOWY PASIKONIK nasi uczniowie zostali nominowani do konkursu wojewódzkiego.  Do laureatów należą: Kornelia Nowicka (klasy I-III) oraz Gabriela Ścioch, Piotr Mućka i Bartosz Ścioch (klasy IV-VIII). Ponadto wyróżniono: Antoniego Ściocha, Gabrielę Zadrogę i Lenę Koślacz.

Ogromnie cieszymy się z sukcesów i życzymy dalszych podczas zmagań konkursowych UŚMIECH PANA BOGA, które będą miały miejsce 19 grudnia w Łukowskim Ośrodku Kultury.

• Andrzejki klas IV-VIII

• Andrzejki to tradycja ludowa wieczoru wróżb, pielęgnowana z dziada, pradziada. Również w naszej szkole 29 listopada odbyła się andrzejkowa zabawa.

Na uczniów czekało, prócz zabaw przy muzyce i tańców w pięknie przystrojonej sali lustrzanej, wiele atrakcji. Można było w bufecie, zorganizowanym przez SU w ramach akcji charytatywnej kupić pyszne ciasto, desery i napoje. Samorząd Uczniowski przygotował także dla uczestników zabawy liczne wróżby, dzięki którym mogli oni sprawdzić, np. jaki zawód będą wykonywać w przyszłości albo jakie imię będzie nosiła przyszła wybranka lub wybranek ich serca.